وبلاگ

نحوه نصب کاندوئیت

کاندوئیت ها یکی از تجهیزاتی هستند که برای حفظ ایمنی و همچنین سهولت در نصب و تعمیر در سیستم سیم کشی ساختمان‌ها به کار می‌رود. با توجه به اهمیت و فواید کاندوئیت ها، در این مقاله نکاتی که باید در هنگام نصب به آن‌ها توجه کرد، بیان می‌شود.

اتصالات لوله کاندوئیت

کاندوئیت ها برای حفاظت از سیستم سیم‌کشی ساختمان‌ها انجام می‌شود و برای کارکرد درست نیاز است که به اتصالاتی که به کمک آن‌‎ها کاندوئیت نصب می‌شود توجه ویژه کرد و در انتخاب و مونتاژ اتصالات بسیار دقت نمود.

کاندوئیت چیست؟ آشنایی با انواع و مزایای آن

برق‌کشی یکی از مراحل اساسی و حیاتی در ساخت ساختمان است. سیم و کابل‌های برق ممکن است با مصالح مختلف ساختمانی و عواملی نظیر رطوبت، گرد و خاک، حشرات و… در تعامل باشند که برای محافظت از آن‌ها از لوله‌های کاندوئیت استفاده می‌شود. در ادامه با کاندوئیت چیست؟، انواع کاندوئیت و مزایای آن آشنا می‌شوید.

پایه روشنایی پارکی

یکی از تفریحات مردم کشور ما در فصل‌های گرم سال، حضور شبانه در پارک‌ها و فضاهای سبز به همراه خانواده‌شان است. در این شرایط کودکان معمولا وقت خود را به بازی و تفریح و بزرگترها به دورهمی می‌گذرانند. نکته‌ای که در این شرایط حائز اهمیت است، میزان روشنایی پارک‌ها مخصوصا برای بازی کودکان است.